BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Braidau po svajones.

Ar kada susimąstėte, kiek daug žmogaus protas gali? Įsiminti, skaičiuoti, atpažinti, bijoti, užduoti sau keistus klausimus, svajoti. O gal niekas taip ir nepagalvojo apie tai, juk visie šie dalykai mums atrodo paprasti ir savi.

Bet svajonės…..yra kažkas tokio tolimo, neapčiuopiamo ir neištirto. Ir su kiekviena diena jos atrodo labiau pasiekiamos. Bet tam reikia darbo. Didelio darbo ir užsispyrimo, neleisti svajonėms būti tik svajonėmis.

Aš neturiu vieno didelio noro. Turiu daug mažyčių svajonėlių, kurios, surikiuotos spalvotuose stalčiuose pagal temas guli mano spintelėje. Galvoje. Nors kartais ir pasakau sau “Ne. Tai neįmanoma”, vistiek bandau ir bandau. Ir tada netikėtai atsiranda viltis - kuri įžiebia ugnį kažkur giliai giliai, ir žinojimą, kad man pavyks.

Žinau, kad kiekvienas nori pasiekti tai, ką užsibrėžė. Gal tapti daktaru, gal pasakyti savo simpatijai tiesą, o gal nueiti į mylimiausios grupės koncertą. Visa tai įmanoma, tik reikia dirbti. Tik šį kartą atlygį gausite vieną ir vienintelį kartą gyvenime - svajonės išsipildymą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą