BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

lyja.

Man patinka lietus.  Dar kai buvau maža mergytė ir žaidžiau su mašinytėm (ne, ne su suknistom barbėm) aš jį pamilau. Prisimenu, kai mama išeidavo į lauką ko nors dirbti, ir dangus prakiurdavo, aš apsiaudavau guminius botus, pasiimdavau skėtį ir bėgdavau į pievą. Bėgdama girdėdavau mamos piktą balsą, kad sušlapsiu, peršalsiu, bet man buvo nesvarbu. Aš būdavau laiminga. Lietus, jo kvapas ir šaltis man visada patiko labiau nei saulė ir karštos vasaros dienos - aš buvau tikrai keistas vaikas. Nors esu tokia ir dabar.

Kai būdavo blogai, susipykdavau su tėvais ar turėdavau problemų, išeidavau lyjant, siaučiant žvarbiam vėjui ir ošiant medžiams. Įkvėpdavau. Jausdavau šaltį savo kauluose, o mano plaučiai, atrodo, plyšdavo perpus. Tada man būdavo gera, pamiršdavau, kodėl man skaudėdavo, kodėl turėjau pykčio savyje. Pasijaudavau tokia maža ir pažeidžiama. Jeigu kas nors būtų mane tada apkabinęs - būčiau ištirpusi glėbyje.

Ir šiandien lyja. Pirmąją naujų mokslo metų dieną. Ir man tai visiškai nesvarbu, atvirkščiai - nuotaika daug geresnė nei tada, kai termometras rodo +30. Šiandien lyja visą dieną, o vėjas, atrodo, rėkia iš skausmo. Bet man tai labai labai patinka, nors tenka konstatuoti vieną faktą - vėl prasidės mokykliniai džiaugsmeliai. Nesvarbu, kad vėl kas rytą kelsiuosi užtinusiomis akimis ir prašysiu dar 5 minučių miego. Nesvarbu, kad vėl kankinsiuosi ruošdama namų darbus ir prašysiu tėčio išspręsti rusų kalbos užduotis. Nesvarbu, kad kas vakarą laužysiu galvą, ką apsirengti kitą dieną. Nesvarbu, kad pusę pamokos praklausysiu muzikos ir negirdėsiu, ką kalba mokytoja.

Svarbu tai, kad bus linksma. Tikiuosi. Tik duokit man drauges, lietų ir muziką. Tik tiek teprašau

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą